• بابلسر، خیابان پاسدارن، مرکز رشد دانشگاه مازندران
  • Info@raman.co.ir
  • ساعات اداری: 8:00 الی 18:00
5 سال تجربه

سرعت و دقت در کار را با تخصص و تعهد به ارمغان آوردیم

مجموعه رامان با دراختیار داشتن تیم متخصص و با استفاده از بهینه ترین ابزارها به نیازهای مشتری به بهترین حالت ممکن پاسخ می دهد، که رزومه شرکت و رضایت مشتریان بزرگترین امتیاز و در عین حال مهمترین گواه بر نتایج همکاری با این مجموعه می باشد.

Thumb

نرم افزار سفارشی

Thumb

محصولات

Thumb

همکاری با ما

ماموریت ما

ماموریت

ما تلاش می‌کنیم با استفاده از نیروی انسانی متعهد، متخصص و ماهر، و با استفاده از پیشرفته‌ترین و بروزترین فناوری ‌ها، در تولید و توسعه نرم افزار های مورد نیاز مشتریان را به بهترین شکل پاسخ گوییم. ما با تولید و عرضه محصولات بهینه و نیز یافتن راهکارهای جدید، بهره وری کسب‌وکارها را افزایش داده، تا به تعهدی که نسبت به مشتریان داریم جامه عمل بپوشانیم. در این راه حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و سیاست محرمانگی از اصول اساسی است که مجموعه رامان نسبت به آن متعهد است.

مجموعه رامان باور دارد نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی‌اش است و این مهم را نه تنها به عنوان بخشی از منابع سازمان بلکه به عنوان مهم‌ترین عامل موفقیت خود تلقی می‌کند و تمام تلاش خود را برای رشد و شکوفایی این سرمایه به کار می گیرد. ما مدعی هستیم که راهکارهایمان در جهت تعالی نیازهای بشریت سازنده و پویا، عمل می‌کند. ما همیشه برای بهترین اتفاق ها تلاش می‌کنیم.

بیشتر بدانید

چشم انداز ما

چشم انداز

چشم انداز شرکت رامان کمک به سازمانها ،شرکت ها و اشخاص براي يافتن راههاي بهتر انجام كارهاي بزرگ ازطريق فناوري و عرضه محصولات و خدماتي كه فرايندها و نتايج كسب و كار مشتريان ما را ، با ایجاد مزیت رقابتی و خلق ارزش پایدار بهبود بخشد.

بیشتر بدانید
سوالات متداول

رایج ترین پاسخ و سوال

مشاهده همه

آیا من به یک سامانه و یا اپلیکیشن دارم?

برای پاسخ به نیازمندی شما جهت بهترین سرویس ارائه خدمات به بهترین شکل باید از کسب و کار و نوع خدمات ارائه شده توسط شما اطلاع کسب کنیم،جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

هزینه ساخت و تولید سرویس های نرم افزاری چگونه محاسبه می‌شود?

هزینه ها بعد از بررسی و تحلیل اولیه پروژه و بر اساس نیازمندی های تخصصی مورد استفاده در آن و همچنین نیروی انسانی بکار گرفته شده محاسبه می شود

از کجا شروع کنیم?

شما برای شروع همکاری و ثبت سفارش و یا عضویت در مجموعه رامان با راه های ارتباطی که در سایت ذکر شده با ما در ارتباط باشید